Uzman Okul Herşeylerin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzman Okul Herşeylerin Sitesi

Oyun,Bilgi vb. Herşeylerin Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Kız çocuk istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
veysel
Admin
Admin
veysel
Uzman Okul Ekibi...
Kız çocuk istiyor Vide
MesajKonu: Kız çocuk istiyor Kız çocuk istiyor Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 3:09 pm

Her Şey Dahil'de bir aylık hamile olduğunu açıklayan Çağla Şikel, 'Bebeğimin kız olmasını çok istiyorum' dedi.

Bir an önce bebek sahibi olmak istediğini söyleyen Çağla Şikel, önceki gece Alişan'ın kardeşinin nişan törenine katıldı. Törenin yapıldığı mekanda Çağla Şıkel ile Alişan aralarında şakalaşmaya başladılar. Alişan, 'Herkes bana evlen, evlen! diyor. Bir gün ben evlenir ve bir oğlum olursa , Çağla'nın da Emre'den bir kızı olursa onları evlendirir mürüvetlerini görürüz' dedi. O arada eşi Emre'den gelen müjdeli haber Çağla'yı çok mutlu etti.

Alişan ile birlikte sundukları Show TV'deki 'Herşey Dahil' programında bir aylık hamile olduğunu açıklayan Şikel, şimdiden annelik heyecanı yaşadığını söyledi. Çağla, 'Annem çok genç yaşta anne oldu, ben de onun gibi olmak istiyordum. İnşallah kızım olur. Eşim Emre de kız olsun istiyor ama, herkes şimdiden erkek olacak diyor. Ben 7-8 yaşından itibaren hep kız çocuğum olsun istedim' diye açıklamada bulundu.

Kız çocuk istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası