Uzman Okul Herşeylerin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzman Okul Herşeylerin Sitesi

Oyun,Bilgi vb. Herşeylerin Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Transfer Şart

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Punisher
Admin
Admin
Punisher
Uzman Okul Ekibi...
Transfer Şart Vide
http://uzmanforum.benimforum.org
MesajKonu: Transfer Şart Transfer Şart Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 3:17 pm

Yönetimimiz önceki akşam yapılan toplantıda aldığı transfer kararını kamuoyu ile paylaştı. Daha önce bu tip toplantıları kendi içinde değerlendiren ve dışarıya sızmaması için çaba harcayan yönetim bu kez, teknik direktörümüz Luis Aragones'in de katıldığı toplantı sonrasında resmi internet sitesi aracılığı ile taraftarımıza mesaj göndererek, ikinci yarı için takıma takviye yapılacağını duyurdu.

Antalyaspor ile oynanan lig maçının bitiminde yapılan basın toplantısında "Transfer istemiyorum" yorumunu yapan İspanyol çalıştırıcı, başkan Aziz Yıldırım ve yönetimdeki arkadaşları tarafından ikna edildi. Sezona kötü başlayan, Şampiyonlar Ligi'nde hayal kırıklığı yaşayan takımın son haftalardaki çıkışı ile Süper Lig’de iddialı duruma gelmesini fırsat bilen yönetim, takımda rekabetin artması için transferin şart olduğunu vurguladı.

Aragones, kadrosunda bulunan 27 futbolcunun yeterli olduğunu dile getirdiği görüşmede, ikinci yarı için umutlu sözler sarfetti. Yönetim ise alınacak oyuncuların uzun vadede kullanılacak yetenekler olduğunu vurgulayarak, 5 yıl önceki yapılanmaya dikkat çekti.

Karşılıklı olarak fikir birliğine varıldı ve transfer için kollar sıvandı. Uzun süredir takip edilen Ümit Milli Takımı’nın istikbal vaadeden oyuncuları için bugünden itibaren temaslar artırılacak. Listede ismi bulunan Özer Hurmacı, Engin Baytar, Orhan Şam ile Gökhan Emreciksin'in kulüpleri ile pazarlıklar başlayacak.

Kaynak: Hürriyet

Transfer Şart

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası