Uzman Okul Herşeylerin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzman Okul Herşeylerin Sitesi

Oyun,Bilgi vb. Herşeylerin Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Lugano'dan yalanlama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Punisher
Admin
Admin
Punisher
Uzman Okul Ekibi...
Lugano'dan yalanlama Vide
http://uzmanforum.benimforum.org
MesajKonu: Lugano'dan yalanlama Lugano'dan yalanlama Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 3:24 pm

Fenerbahçemizin Uruguaylı defans oyuncusu Diego Alfredo Lugano, Noel tatiline erken çıkmak için Antalyaspor maçında kasti olarak sarı kart gördüğü şeklindeki iddiaları sert bir şekilde yalanladı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Uruguaylı defans oyuncusu Lugano, bu iddiaların bilgisizce ortaya atıldığını, çünkü eşinin hamile olduğunu, yakında doğum yapacağı için hiçbir yere hareket edemediklerini belirterek, eşi ve çocuklarıyla birlikte Noel tatilini Türkiye'de geçireceğini söyledi. Basından bu konuda yakınan, haber ve yorumların bilgisizce yapıldığını söyleyen Lugano, "Ben zaten Noeli burada geçirmek zorundayım. Çünkü eşim hamile ve çok yakında doğum yapacak. Bu nedenle hiçbir yere hareket edemiyoruz. Zaten Noel tatilini eşim ve çocuklarımla birlikte Türkiye'de geçireceğim. Niye ben kasıtlı olarak kart göreyim ? Bu konu beni de çok rahatsız eden bir konu. Çünkü ben oynadığım tüm maçlarda adeta maçı yaşıyorum. Kendimi inanılmaz derecede yaptığım işe motive ediyorum. Bu sırada oyundan başka hiçbir şeyi düşünmüyorum. Maç içinde böyle hesaplar yapacak vaktim bile yok. Eksik ve yanlış bilgilerle yapılan bu yanlış haberleri üzüntüyle karşılıyorum" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Lugano'dan yalanlama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası