Uzman Okul Herşeylerin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzman Okul Herşeylerin Sitesi

Oyun,Bilgi vb. Herşeylerin Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konuya puan ver

Alex: Ben Türk'üm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
veysel
Admin
Admin
veysel
Uzman Okul Ekibi...
Alex: Ben Türk'üm Vide
MesajKonu: Alex: Ben Türk'üm Alex: Ben Türk'üm Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 3:30 pm

Genellikle İstanbul’da kalıyor ve Türkiye’nin tarihi ve turistik mekanlarını geziyor... Fenerbahçe’ye geldiği 2004-2005 sezonundan bu yana Türkiye ve Türk insanına çok alışan, takım arkadaşlarıyla birlikte kendisine geniş bir çevre edinen Alex, artık kendisini Türk gibi hissettiğini belirtirek, burasının kendisi için ikinci bir vatan olduğunu söyledi. Deivid, Josico ve Lugano gibi İstanbul’da kalmayı tercih eden sambacı, “Uzun soluklu izinlerde akrabalarım ve yakınlarım, beni Brezilya’ya çağırıyor. Ancak içimden çok fazla gitmek gelmiyor. Hem ailem hem de ben İstanbul’da çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE GERÇEK KİMLİĞİNİ YANSITACAK

Ligin ilk yarısında kendilerinden bekleneni özellikle Avrupa’da veremediklerini vurgulayan Alex, kendisinin performansı için de “Bu sezon geçirdiğim sakatlık sonrası istediğim futbolu ortaya koyamadım: Ancak ikinci yarıda çok farklı olacak. Gerçek kimliğime kavuşarak, şampiyonluk yarışında Fenerbahçe’ye büyük katkı sağlayacağım” diye konuştu.

Alex: Ben Türk'üm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası